Zatrzymane do kradzieży perfum za niemal 1000 złotych - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Zatrzymane do kradzieży perfum za niemal 1000 złotych

Data publikacji 16.02.2021

Policjanci mińskiej komendy zatrzymali dwie obywatelki Ukrainy, podejrzane o kradzież perfum na kwotę niemal 1000 złotych z jednej z drogerii w centrum Mińska Mazowieckiego. Perfumy zostały odzyskane podczas przeszukania mieszkania jednej z kobiet. Podejrzane usłyszały zarzut kradzieży, do którego się przyznały i dobrowolnie poddały się karze.

Policjanci mińskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że do jednej z drogerii w Mińsku Mazowieckim przyszły dwie kobiety, które dzień wcześniej mogły ukraść perfumy za prawie 1000 złotych.

Patrol mundurowych pilnie udał się pod wskazany adres, gdzie zastał dwie obywatelki Ukrainy oraz pracowników ochrony. Personel sklepu oświadczył, że ujęte kobiety ukradły dzień wcześniej perfumy różnych marek, co wynika z zapisu kamer monitoringu.

Funkcjonariusz potwierdzili te ustalenia. 46 i 47-latka zostały zatrzymane. Policyjni wywiadowcy przeprowadzili przeszukanie mieszkania jednej z kobiet. Podczas tych czynności odnaleźli torbę z perfumami, które zabezpieczyli.

Śledczy przedstawili kobietom zarzut kradzieży mienia, do którego się przyznały i dobrowolnie poddały się karze grzywny. Skradzione perfumy wrócą do sklepu.

 

st. asp. Marcin Zagórski/ea