Aktualności

Zarzut zabójstwa dla 65-latka i tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy

Data publikacji 02.03.2021

3 miesiące tymczasowego aresztowania zastosował wobec 65-letniego mężczyzny Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 60-latka. Do zdarzenia doszło 25 lutego na terenie jednego z domów w gminie Halinów. Podejrzanego zatrzymali policjanci z miejscowego komisariatu. 65-latek usłyszał zarzut zabójstwa.

W czwartek 25 lutego policjanci zostali wezwani do jednego z domów w gminie Halinów gdzie znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada rany kłute powstałe prawdopodobnie od ostrego narzędzia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 60-latka.

W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali 65-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Halinów, który jest podejrzany o dokonanie zabójstwa. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dal podstawy do przedstawienia zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. Decyzją Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim 65-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

 

st. asp. Marcin Zagórski/ea