Odpowie za kradzież w zakładzie pracy - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Odpowie za kradzież w zakładzie pracy

Data publikacji 25.03.2021

32-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzut kradzieży elementów miedzianych z jednego z mińskich zakładów pracy. Mężczyzna został ujęty przez pracowników ochrony podczas próby wyniesienia kolorowego metalu. W szafce pracownika znaleziono kolejne miedziane elementy. Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej celi.

Kilka dni temu policjanci mińskiej komendy zostali poinformowani przez pracowników ochrony jednego z zakładów pracy w Mińsku Mazowieckim, że na terenie firmy doszło do próby kradzieży elementów metalowych. Z ich relacji wynikało, że jeden z pracowników firmy został ujęty podczas wychodzenia z terenu zakładu z torbą, w której miał miedziane przedmioty. W szafce pracownika znaleziono kolejne przygotowane do wyniesienia miedzianych rzeczy.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, to 32-letni obywatel Ukrainy. Trafił on do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży elementów miedzianych o wartości ok. 1000 zł. Podejrzany przyznał się do tego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny i pozbawienia wolności w tzw. „zawieszeniu”.

Skradzione rzeczy zostały zwrócone do zakładu.

 

st. asp. Marcin Zagórski/g.p