Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie

Data publikacji 30.03.2021

Policjanci z komisariatu w Mrozach zatrzymali dwoje podejrzanych o pobicie mieszkańca gminy Kałuszyn. 34-letni mężczyzna i 31-letnia kobieta uderzeniami kijem po ciele pobili 30-latka, który na skutek odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Agresywna para została umieszczona w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszeli zarzut pobicia. Za ten czyn może im grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek 26 marca, policjanci z komisariatu w Mrozach zostali poinformowani o bójce w rejonie stacji paliw w centrum Kałuszyna. Na miejsce pilnie został skierowany patrol mundurowych. Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, zastali ratowników medycznych udzielających pomocy jednemu z mężczyzn.

Policjanci ustalili, że kobieta i drugi mężczyzna uderzeniami kijem oraz rękoma pobili 30-latka z gminy Kałuszyn. Powodem bójki miały być nieporozumienia na tle finansowym. Pokrzywdzony trafił do szpitala, natomiast agresywna dwójka została zatrzymana.

Funkcjonariusze zbadali 31-letnią kobietę i 34-letniego mężczyznę na stan trzeźwości. Oboje mieli ponad promil alkoholu we krwi. Trafili do policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwieli usłyszeli zarzut pobicia. Mieszkańcy Kałuszyna przyznali się do tego czynu. Sprawa trafi teraz do sądu. Za ten czyn może im grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

st. asp. Marcin Zagórski/PŚ

  • Policjant z zatrzymanym 34-latkiem
    Policjant z zatrzymanym 34-latkiem
  • Policjant z zatrzymaną 31-latką
    Policjant z zatrzymaną 31-latką