Zdemontował wkrętarkę, a baterię ukrył w samochodzie - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Zdemontował wkrętarkę, a baterię ukrył w samochodzie

Data publikacji 31.08.2013

Dzięki czujności sklepowych ochroniarzy i błyskawicznej reakcji patrolu prewencji, udało się zatrzymać 45-letniego Adama Z. z powiatu siedleckiego, który w markecie w Stojadłach zdemontował baterię od wkrętarki, wyniósł na parking i ukrył w swoim samochodzie. Policjanci odnaleźli skradziony przedmiot i zwrócili go sprzedawcom. Adam Z. usłyszał już zarzut popełnienia kradzieży. Mężczyzna przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

Patrol prewencjuszy wezwano na pomoc do jednego z marketów w Stojadłach. Sklepowi ochroniarze podejrzewali, że jeden z klientów otworzył pudełko z wkrętarką, wyjął z niego baterią i ukrył ją w samochodzie na parkingu.

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i dokładnie sprawdzili mężczyznę, który mógł mieć związek z kradzieżą. Podczas sprawdzania jego samochodu, mundurowi odnaleźli skradzioną ze sklepu baterię. Właściciela auta, w którym znaleziono skradziony przedmiot, przewieziono do Komendy. Opisywanym mężczyzną był 45-letni Adam Z. mieszkaniec powiatu siedleckiego.

Na podstawie zgromadzonych w sprawie materiałów, Adamowi Z. przedstawiono zarzut popełnienia kradzieży. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

dn