Braliśmy udział w IV Powiatowym Teście Wiedzy Ekonomicznej - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Braliśmy udział w IV Powiatowym Teście Wiedzy Ekonomicznej

Data publikacji 15.02.2017

W ramach prowadzonej współpracy z różnymi instytucjami w tym też szkołami, policjanci z mińskiej komendy biorą udział w różnych przedsięwzięciach mających promować nie tylko policyjną formację, ale też jej wizerunek, jako służby wychodzącej naprzeciw społecznym oczekiwaniom. Policyjny udział w konkursach i turniejach to też pokazanie, że dzisiejszy policjant profesjonalizuje się i zdobywa wiedzę w różnych dziedzinach. Komisarz Daniel Niezdropa i aspirant Marcin Zagórski reprezentowali mińską komendę w IV edycji Powiatowego Testu Wiedzy Ekonomicznej. Pomimo tego, że reprezentacja Policji nie dołączyła do ścisłego grona zwycięzców, to jednak sam udział w tym przedsięwzięciu był dla nas wyjątkowym wyróżnieniem.

Do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęło zaproszenie od dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim do udział w IV edycji Powiatowego Testu Wiedzy Ekonomicznej. Komendant Powiatowy Policji przychylił się do tego serdecznego zaproszenia, czego efektem było stworzenie dwuosobowej drużyny, która miała reprezentować mińskich stróżów prawa.

W teście wziął udział udział oficer prasowy kom. Daniel Niezdropa oraz asp. Marcin Zagórski z wydziału do spraw wykroczeń, nieletnich i patologii. Funkcjonariusze mieli okazję sprawdzić swoją znajomość podstaw ekonomii oraz podstawowej wiedzy na temat sytuacji społeczno-gospodarczej w naszym kraju.

Można powiedzieć, że z testu nasza drużyna wyszła zwycięsko. Dosłownie niewiele brakowało, aby policjanci wzięli udział w dogrywce o wyróżnienia.

Samym jednak wyróżnieniem i niezwykłą satysfakcją było dla zaproszenie do udziału w tym sympatycznym przedsięwzięciu. Obiecujemy, że w przyszłym roku powalczymy jeszcze bardziej.

tekst: dn

foto: ZSE w Mińsku Mazowieckim