Nowy dzielnicowy w Gminie Mińsk Mazowiecki - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Nowy dzielnicowy w Gminie Mińsk Mazowiecki

Data publikacji 02.08.2017

Na mocy rozkazu Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim podinspektora Bartłomieja Dydka, obowiązki nowego dzielnicowego w mińskim rewirze, który zastąpi młodszego aspiranta Kamila Kalińskiego dzielnicowego północno – wschodniej części mińskiej gminy, powierzono policjantowi, który dotychczas realizował zadania służbowe jako policjant w pionie prewencji, a ostatnio jako dzielnicowy w gminie Korytnica w powiecie węgrowskim – młodszemu aspirantowi Mariuszowi Kondraciukowi. Nowy dzielnicowy będzie dysponował telefonem służbowym o numerze takim samym jak jego poprzednik tj. 600 997 007 i będzie można się z nim kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej: dzielnicowy.minskmaz7@ksp.policja.gov.pl oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda”.

Nowy dzielnicowy mińskiego rewiru jest policjantem z prawie 13-letnim stażem służby w Policji. Swoją służbę rozpoczął w Mińsku Mazowieckim, zdobywając kolejne doświadczenia jako patrolowiec, wywiadowca, a ostatnio był dzielnicowym w gminie Korytnica w powiecie węgrowskim. Prywatnie jego pasją są sztuki walki, jest instruktorem Karate Kyokushin, a jego marzeniem i celem jest zdobycie uprawnień instruktorskich w sztuce walki Krav Maga.

Młodszy aspirant Mariusz Kondraciuk zastąpi w rejonie służbowym mińskiej gminy dotychczasowego dzielnicowego młodszego aspiranta Kalińskiego.

Rejon służbowy nr 7, w którym dzielnicowym będzie młodszy aspirant Mariusz Kondraciuk, to teren północno - wschodniej części gminy Mińsk Mazowiecki zawierający w swoich granicach następujące miejscowości:

  • Anielew, Arynów, Barcząca, Borek Miński, Brzóze, Budy Barcząckie, Budy Janowskie, Dłużka, Dziękowizna, Ignaców, Janów, Karolina, Kolonia Janów, Królewiec, Niedziałka II, Nowe Osiny, Osiny, Stara Niedziałka, Targówka, Wólka Mińska, Żuków.

Z dzielnicowym można kontaktować się:

  • telefonicznie, bezpośrednio do dzielnicowego na nr tel. 600 997 007
  • telefonicznie, bezpośrednio do kierownika rewiru asp. szt. Pawła Florczuka na nr. tel. 600 997 001
  • telefonicznie do recepcji wydziału prewencji przy ul. Piłsudskiego 44 w Mińsku Mazowieckim, tel. 25 759 60 04
  • e-mailowo, pisząc na adres: dzielnicowy.minskmaz7@ksp.policja.gov.pl

Życzymy nowemu dzielnicowemu zacieśniania współpracy z lokalnym społeczeństwem i efektywnego współdziałania w ramach poprawy i utrzymania publicznego bezpieczeństwa.

dn