„Dzień Służby Cywilnej” i życzenia od komendantów - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

„Dzień Służby Cywilnej” i życzenia od komendantów

Wyjątkowe zaangażowanie i sumienne wykonywanie zadań przez pracowników Policji podkreślił Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim młodszy inspektor Sławomir Rogowski z Zastępcą do spraw prewencji młodszym inspektorem Sebastianem Ciastoniem, składając serdeczne życzenia z okazji „Dnia Służby Cywilnej”. W bardzo podniosłej i uroczystej atmosferze komendanci złożyli pracownikom najserdeczniejsze podziękowania za ich wkład w rozwój komendy i pracę na rzecz jednostki. Komendanci dziękowali pracownikom Policji za poświęcenie i zaangażowanie w jak najlepsze wykonywanie zadań.

Wczoraj w mińskiej komendzie odbyły się obchody „Dnia Służby Cywilnej”. Uroczystą odprawę dla pracowników Policji, zorganizowali Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Sławomir Rogowski i jego Zastępca młodszy inspektor Sebastian Ciastoń.

W imieniu swoim, całej kadry kierowniczej, wszystkich policjantów i policjantek komendanci podziękowali pracownikom za ich zaangażowanie i wkład w pracę wykonywaną rzecz Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Oprócz szczerych i serdecznych podziękowań za wspaniałą pracę, komendanci życzyli pracownikom Policji powodzenia nie tylko życiu zawodowym, ale przede wszystkim osobistym i spełnienia wszystkich życiowych planów.

dn

  • „Dzień Służby Cywilnej” i życzenia od komendantów
  • „Dzień Służby Cywilnej” i życzenia od komendantów
  • „Dzień Służby Cywilnej” i życzenia od komendantów