Aktualności

W wypadku w Dąbrowie w gminie Mrozy zginął 22-letni mężczyzna

Policjanci cały czas apelują i powtarzają, że od rozwagi i bezwzględnego przestrzegania przepisów ruchu drogowego zależy to co może nas spotkać w podróży. Na drogach powiatu mińskiego śmierć zebrała kolejne żniwo. W Dąbrowie w gminie Mrozy, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn, 22-letni mieszkaniec gminy Mrozy, zjechał z jezdni i uderzył osobowym audi w przydrożne drzewo. Młody człowiek zginął na miejscu. Policjanci nie ustają w swoich apelach. Szczególnie teraz, kiedy pogodowa aura nie jest przyjazna dla kierujących, warto jeszcze bardziej kierować się rozsądkiem, aby uniknąć tak tragicznych i smutnych zdarzeń, jak to które wydarzyło się w Dąbrowie.

Wczesny rankiem 19 listopada, na prostym odcinku drogi w Dąbrowie, w gminie Mrozy, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego z udziałem młodego człowieka, 22-letniego mieszkańca mroziańskiej gminy.

Osobowe audi, którym kierował 22-latek, w pewnej chwili, zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Przyczyny tego wypadku nie są jeszcze znane. Nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego tragicznego wydarzenia, będą teraz pracować śledczy z mińskiej komendy i prokuratury.

Policjanci ponawiają apel o jazdę zgodnie z przepisami, uwagę i skupienie za kierownicą. Szczególnie teraz, kiedy pogarszają się warunki pogodowe, jest ślisko, pojawia się pierwszy śnieg i marznący deszcz - należy jechać ostrożnie.

Pamiętajmy - życie jest tylko jedno.

dn