Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice. - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice.

Data publikacji 28.12.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim bardzo serdecznie dziękują wszystkim szkołom za wspaniałe bożonarodzeniowe życzenia oraz za zaproszenia na tradycyjne szkolne uroczystości. Doceniamy trud i pomysłowość w przygotowanie finezyjnych kartek świątecznych. W natłoku obowiązków wybraliśmy jedną szkołę, gdzie uczestniczyliśmy w uroczystościach wigilijnych.

W piątek Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sebastian Ciastoń oraz Naczelnik Wydziału Wykroczeń, Nieletnich i Patologii podinsp. Piotr Słoński wraz Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Halinowie asp. szt. Zbigniewem Krasnym i podległymi dzielnicowymi gościli na uroczystościach wigilijnych w Szkole Podstawowej w Cygance. Uczniowie zaprezentowali przekrój międzynarodowych tradycji obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia oraz przedstawili inscenizację krótkich tematycznych pokazów artystycznych, wprawiając tym samym zaproszonych gości w świąteczny nastrój.

Korzystając z okazji Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sławomir Rogowski chciałby życzyć wszystkim uczniom, tym małym i dużym, ich wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom, w imieniu swoim, policjantów i policjantek, zdrowych, spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych powrotów do domów po długim bożonarodzeniowym okresie. Życzymy Wam wszystkim, aby w 2018 roku w Waszych domach zagościło tylko i wyłącznie dobro i wszystkie chwile upływały wyłącznie pod znakiem rodzinnych radości i miłości.

Życzymy, aby ten Nowy Rok był jednym długim okresem, wolnym od kłopotów i problemów dnia codziennego, aby był nasycony zgodą i zrozumieniem, aby spełniające się marzenia i realizowane plany życiowe były wyborami dokonywanymi z rozsądkiem.