Spotkanie szefów służb mundurowych z wicewojewodą - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Spotkanie szefów służb mundurowych z wicewojewodą

Wczoraj z inicjatywy Wicewojewody Mazowieckiego, pana Sylwestra Dąbrowskiego, odbyła się narada z komendantami służb mundurowych stacjonujących na terenie miasta Mińsk Mazowiecki. Tematem spotkania było omówienie współpracy w zakresie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu mińskiego.

Wczoraj w godzinach popołudniowych w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sławomira Rogowskiego odbyła się narada. Została ona zorganizowana z inicjatywy Wicewojewody Mazowieckiego pana Sylwestra Dąbrowskiego. W spotkaniu oprócz wicewojewody, udział wzięli: Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Paweł Parobczak, Komendant Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej płk dr Robert Pawlicki oraz Komendant Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej płk Tomasz Szoplik.

Tematem spotkania było omówienie wzajemnej współpracy służb mundurowych w zakresie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu mińskiego. Rozmawiano o możliwościach jakimi dysponują poszczególne służby oraz sposobach na ich wykorzystanie w celu podnoszenia poziomu bezpieczeństwa obywateli. Narada miała na celu zacieśnienie współpracy i stworzenie wspólnych rozwiązań w przypadku podejmowania działań wymagających koordynacji uczestniczących w spotkaniu służb.

Efektem rozmów było zapewnienie każdej ze stron o otwartości na wszelkie rozwiązania które przełożą się na sprawne funkcjonowanie i wymianę informacji miedzy służbami, co podniesie poziom bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu.

Pamiątkowe zdjęcie zakończyło jakże ważne i potrzebne spotkanie.

 

mz

  • Komendanci służb mundurowych z wicewojwodą