Dzielnicowy odzyskał Forda Transita - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Dzielnicowy odzyskał Forda Transita

Dzielnicowy z mińskiego rewiru ustalił a później zrealizował informację, dzięki której odzyskał Forda Transita. Okazało się ze pojazd dzień wcześniej został skradziony z terenu KP Józefów.

Dzięki dobrej współpracy dzielnicowego ze społeczeństwem udało  się ustalić i odzyskać dostawczego Forda Transita. Policjant w czasie obchodu rejonu służbowego, zdobył informację, że w kompleksie leśnym na obrzeżach miasta stoi podejrzany dostawczy Ford. Natychmiast udał się we wskazane miejsce aby zbadać i zweryfikować te ustalenia. Po odnalezieniu opisywanego miejsca dzielnicowy ujawnił zaparkowanego białego Forda Transita.

Po sprawdzeniu pojazdu w policyjnych systemach okazało się, że został on utracony w  wyniku kradzieży dzień wcześniej z terenu gminy Józefów.

Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo – śledcza, która przeprowadziła oględziny pojazdu i zabezpieczyła ujawnione ślady.

Dostawczy Ford trafił na policyjny parking, sprawę kradzieży będą teraz wyjaśniali policjanci z komisariatu w Józefowie.

 

mz

  • Odzyskany Ford Transit
  • Odzyskany Ford Transit
  • Odzyskany Ford Transit
  • Odzyskany Ford Transit