Śmiertelny wypadek drogowy w Mlęcinie - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Śmiertelny wypadek drogowy w Mlęcinie

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotnio – niedzielną noc w miejscowości Mlęcin w gminie Dobre. Z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn, pojazd Hyundai zjechał na lewe pobocze, uderzył w betonowy przepust po czym „dachował”. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 24 – letnia kobieta.

W nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 2:50 w miejscowości Mlęcin w gminie Dobre, na prostym odcinku drogi, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Poruszający się w kierunku miejscowości Dobre pojazd Hyundai zjechał na lewe pobocze, następnie uderzył w betonowy przepust po czym „dachował”.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 24 letnia kobieta, mieszkanka Warszawy. Policjanci prowadzili na miejscu wypadku, czynności pod nadzorem prokuratora.

Śledczy zajmą się teraz wyjaśnianiem okoliczności i przyczyn zaistniałego wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do podobnych tragedii.

 

mz

  • Policjanci wykonujący czynności na miejscu wypadku drogowego
  • Policjanci wykonujący czynności na miejscu wypadku drogowego