Aktualności

Wielokrotnie kradła alkohol, policjanci ustalili jej personalia

Data publikacji 06.06.2018

40-letnia mieszkanka Mińska Mazowieckiego wielokrotnie kradła artykuły alkoholowe w jednym z marketów w Mińsku Mazowieckim. W wyniku podjętej współpracy policjantów zajmujących się wykroczeniami z rewirem dzielnicowych udało się ustalić dane tej kobiety. 40-latka usłyszała już zarzut kradzieży, przyznała się do zarzucanych czynów. Zobowiązała się także do zapłaty równowartości skradzionego mienia.

Na przestrzeni kilkunastu dni marca, do jednego z marketów przychodziła kobieta i dokonywała kradzieży artykułów alkoholowych. Po zgłoszeniu sprawy na policję, funkcjonariusze zajmujący się wykroczeniami zaczęli zbierać dowody i informacje o tej osobie.

W wyniku podjętej współpracy z dzielnicowymi mińskiego rewiru, w oparciu o zabezpieczone nagrania z kamer monitoringu sklepu, udało się ustalić personalia tej kobiety.  Była to 40-letnia mieszkanka Mińska Mazowieckiego.

Kobiecie zarzucono dokonanie czterech kradzieży różnego rodzaju alkoholu. Policjanci przesłuchali osobę i skierowali wobec niej wniosek o ukaranie do sądu. Kobieta złożyła wyjaśnienia w których przyznała się do zarzucanych czynów, Zobowiązała się także do zapłaty równowartości skradzionego mienia.

 

mz