Aktualności

Zapraszamy na debaty społeczne do Halinowa i Dębego Wielkiego. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 10.07.2018

11 lipca o godz. 16:30 i 12 lipca o godz. 17:00 odbędą się dwie debaty społeczne, w Halinowie i Dębem Wielkim. Komendant Komisariatu Policji w Halinowie serdecznie zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Cykl debat społecznych organizowanych w nowej formule odbywa się już od kilku lat. W tym roku spotkaliśmy się z mieszkańcami wielu gmin.

11 lipca 2018 roku o godz. 16:30 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy Halinów. Debata odbędzie się w Gimnazjum w Halinowie przy ul. Okuniewskiej 115. Komendant Komisariatu Policji w Halinowie komisarz Wojciech Wasilewski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej.

12 lipca 2018 roku o godz. 17:00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami gminy Dębe Wielkie. Debata odbędzie się w Urzędzie Gminy w Dębem Wielkim przy ul. Strażackiej 3. Komendant Komisariatu Policji w Halinowie komisarz Wojciech Wasilewski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej.

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli osobiście porozmawiać z dzielnicowymi z danego rejonu służbowego.

 

mz