Nowy dzielnicowy rejonu II w Mińsku Mazowieckim - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Nowy dzielnicowy rejonu II w Mińsku Mazowieckim

Data publikacji 05.09.2018

Z dniem 01 września 2018 roku, decyzją komendanta powiatowego policji inspektora Sławomira Rogowskiego nowym dzielnicowym rejonu służbowego nr II w Mińsku Mazowieckim został starszy sierżant Kamil Knociński. Zastąpił on na tym stanowisku starszego sierżanta Pawła Kordalewskiego, oddelegowanego do pełnienia innych zadań.

Starszy sierżant Kamil Knociński w Policji służy 6 rok. Na początku była to służba w Oddziałach Prewencji Policji w Piasecznie, następnie w 2016 roku wstąpił w szeregi policjantów mińskiego ogniwa patrolowo interwencyjnego. 01 września tego roku decyzją komendanta Rogowskiego objął stanowisko dzielnicowego rejonu służbowego nr II w Mińsku Mazowieckim.

Nowy dzielnicowy będzie kontynuował założenia wprowadzone przez poprzednika, będzie wykonywał zadania związane z planem priorytetowym, który pozostaje bez zmian. Doświadczenie zdobyte podczas wielu interwencji  przeprowadzanych w czasie służb patrolowych z pewnością przełoży się na profesjonalizm przy realizacji nowych zadań służbowych.

Będę starał się konsekwentnie realizować program „Dzielnicowy bliżej nas”, aby faktycznie moja obecność w rejonie służbowym przełożyła się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców a także spowodowała, że będę znany lokalnej społeczności. Chciałbym aby mieszkańcy wiedzieli jak i gdzie mogą się ze mną skontaktować w sytuacjach gdy będą potrzebowali pomocy policji. Zadania dzielnicowego są dla mnie nowe, jednak podchodzę do nich z entuzjazmem i myślę, że zdobyte doświadczenie „na ulicy” zaprocentuje – powiedział dzielnicowy Kamil Knociński.

Przypominamy aktualny plan priorytetowy rejonu służbowego nr II:

1. Rejon Parku Miejskiego i Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim ul. Warszawska 173

2. Uszkodzenia mienia oraz kradzieże

3. Niedopuszczenie do popełniania wykroczeń poprzez:

  • systematyczne kontrole rejonu parku i pałacu MDK
  • współpraca z kierownictwem MDK w celu właściwego reagowania na zagrożenia
  • kierowanie służb zewnętrznych do doraźnych kontroli w/wym. rejonu

4. Realizacja: 01 sierpnia 2018 - 31 stycznia 2019 roku.

 

mz

  • Dzielnicowy starszy sierżant Kamil Knociński