Aktualności

Zapraszamy na debatę społeczną mieszkańców gminy Mińsk Mazowiecki. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 06.09.2018

11 września o godz. 16:00 odbędzie się debata społeczna, dla mieszkańców gminy Mińsk Mazowiecki. Na debatę, dzięki uprzejmości wójta Antoniego Janusza Piechoskiego zapraszamy do Urzędu Gminy w Mińsku Mazowieckim przy ul. Chełmońskiego 14. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Cykl debat społecznych organizowanych w nowej formule odbywa się już od kilku lat. W tym roku spotkaliśmy się już z mieszkańcami wielu gmin.

11 września 2018 roku o godz. 16:00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami gminy Mińsk Mazowiecki. Debata odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Mińsku Mazowieckim przy ul. Chełmońskiego 14. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej.

Tematem debaty będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli osobiście porozmawiać z dzielnicowymi z danego rejonu służbowego.

 

mz