Aktualności

Zapraszamy na debatę społeczną mieszkańców gminy Siennica. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 12.09.2018

17 września o godz. 17:00 odbędzie się debata społeczna, dla mieszkańców gminy Siennica. Na debatę, dzięki uprzejmości wójta Grzegorza Zielińskiego zapraszamy do Urzędu Gminy w Siennicy przy ul. Kołbielskiej 1. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

17 września 2018 roku o godz. 17:00, zaplanowano spotkanie z mieszkańcami gminy Siennica. Debata odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Siennicy przy ul. Kołbielskiej 1. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej.

Tematem debaty będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli osobiście porozmawiać z dzielnicowymi z danego rejonu służbowego.