Dozory policji za kradzież roweru - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Dozory policji za kradzież roweru

Data publikacji 14.09.2018

Policjanci komisariatu policji w Stanisławowie, ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o dokonanie kilka dni temu na ul. Rynek w Stanisławowie, kradzieży roweru. Rower był własnością nastolatka i jest już w jego posiadaniu. Dwóch mieszkańców gminy Stanisławów, usłyszało zarzut kradzieży, a prokurator rejonowy w Mińsku Mazowieckim zastosował wobec podejrzanych dozory policji.

Kilka dni temu jednemu z nastolatków, w Stanisławowie na ul. Rynek, nieznani sprawy ukradli rower. Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci z komisariatu policji w Stanisławowie. Zabezpieczyli oni nagrania z kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunki osób dokonujących kradzieży jednośladu.

W wyniku pracy operacyjnej, funkcjonariusze ustalili personalia osoby widocznej na nagraniu. Pojechali do miejsca jego zamieszkania aby potwierdzić informację, że w jednym z budynków na jego posesji jest ukrywany skradziony rower.

Policjanci podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli jednoślad. Ustalili również drugiego mężczyznę który brał udział w zdarzeniu. Śledczy przedstawili podejrzanym mężczyznom, mieszkańcom gminy Stanisławów, zarzut kradzieży. 25 i 31-latek zostali objęci dozorem policji.

Mężczyźni za swój czyn odpowiedzą przed sądem, grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

mz