Aktualności

Zapraszamy na debatę społeczną mieszkańców Mińska Mazowieckiego. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 24.09.2018

27 września o godz. 17:30 odbędzie się debata społeczna, dla mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Na debatę, zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim przy ul. Piłsudskiego 1A. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

27 września 2018 roku o godz. 17:30, zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Mińska Mazowieckiego. Debata odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim przy ul. Piłsudskiego 1A. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej.

Tematem debaty będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli osobiście porozmawiać z dzielnicowymi z danego rejonu służbowego.

 

mz