Po poszukiwanego weszli na dach - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Po poszukiwanego weszli na dach

Data publikacji 07.11.2018

Policjanci Komisariatu Policji w Stanisławowie zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Stanisławów, który od kilku tygodni ukrywał się przed policją. Mężczyzna miał do odbycia karę 39 dni pozbawienia wolności w związku ze skazaniem przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim za jazdę w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze dzięki zdobytym informacjom ustalili, że poszukiwany ukrywa się na dachu budynku gospodarczego. Kilka dni temu przeprowadzili skuteczną zasadzkę zakończoną jego zatrzymaniem.

Funkcjonariusze ze Stanisławowa, realizując czynności służbowe związane z nakazem doprowadzenia 32-letniego mężczyzny do zakładu karnego, kilka dni temu zorganizowali zasadzkę, podczas której zatrzymali poszukiwanego. Akcja była możliwa dzięki informacjom zdobytym przez funkcjonariuszy, dotyczącym miejsca ukrywania się 32-latka. Policjanci dowiedzieli się, że poszukiwany przebywa w „kryjówce” na dachu budynku gospodarczego. Po wejściu do niej wciąga za sobą drabinę tym samym uniemożliwiając dostęp do siebie.

Mundurowi wiedząc o jego postępowaniu, przygotowali zasadzkę. Mając ze sobą drugą drabinę, weszli na dach i dotarli do mężczyzny. Kiedy poszukiwany zobaczył koło siebie policjantów, był całkowicie zaskoczony. Został zatrzymany i sprowadzony na ziemię.

Po sporządzeniu dokumentacji trafił do zakładu karnego gdzie odbywa karę 39 dni pozbawienia wolności za skazanie przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

mz

  • Miejsce w którym ukrywał się poszukiwany 32-latek
  • Miejsce w którym ukrywał się poszukiwany 32-latek
  • Miejsce w którym ukrywał się poszukiwany 32-latek