Aktualności

Zabezpieczaliśmy trasę niepodległościowego rajdu rowerowego

Policjanci ruchu drogowego zabezpieczali w dniu 10 listopada trasę przejazdu, rowerowego rajdu pod nazwą „Rajd Niepodległości Śladami Marszałka: Sulejówek – Wesoła – Zielona”. Wydarzenie zorganizowano z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Funkcjonariusze dbali aby to sportowo – kulturalne przedsięwzięcie przebiegło sprawnie i bezpiecznie.

Otwierający kolumnę radiowóz policji, prowadził uczestników rajdu ulicami miasta Sulejówek przez Wesołą do kamienia Piłsudskiego w Zielonej. W zabezpieczeniu pomagali funkcjonariusze innych służb w tym z warszawskiego nadzoru ruchu. Podczas rajdu nie doszło do żadnych niebezpiecznych zdarzeń, wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z planem. Uczestnicy rajdu wręczyli funkcjonariuszom okolicznościowe kotyliony, oraz bardzo podziękowali za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie przejazdu.

Opisywana impreza jest już kolejną edycją tej formy uczczenia pamięci twórcy niepodległej Polski, w zabezpieczeniu której, biorą udział mińscy policjanci.

 

mz

  • Policjanci z uczestnikami rajdu rowerowego