Poszukiwany rowerzysta z promilami we krwi - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Poszukiwany rowerzysta z promilami we krwi

Data publikacji 05.02.2019

Policjanci ruchu drogowego w ostatnią niedzielę w Siennicy, zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, w organizmie którego stwierdzili prawie promil alkoholu. Ponadto okazało się, że 33-letni mieszkaniec gminy Siennica był poszukiwany przez miński sąd. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, a następnie przewieźli do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące odbywając karę zastępczą za znęcanie się nad rodziną.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego patrolując w ostatnia niedzielę miejscowość Siennica, zauważyli rowerzystę którego styl jazdy wskazywał, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Kiedy zbadali 33-letniego mieszkańca gminy Siennica stwierdzili obecność niemal promila alkoholu we krwi.

Policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnych systemach. Okazało się że jest on poszukiwany przez miński sąd w celu odbycia kary zastępczej za znęcanie się nad rodziną.  Mundurowi zatrzymali poszukiwanego a po sporządzeniu dokumentacji umieścili go w policyjnym areszcie.

33-latek najbliższe miesiące spędzi za kratkami, odsiadując wyrok kary zastępczej 206 dni pozbawienia wolności.

 

mz