Wywiadowcy zabezpieczyli amfetaminę - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Wywiadowcy zabezpieczyli amfetaminę

Data publikacji 10.06.2019

Policjanci mińskiego wywiadu, zabezpieczyli w sobotę w nocy u 38-letniego mieszkańca gminy Mińsk Mazowiecki ponad 8 gram amfetaminy. Mężczyznę policjanci zatrzymali jak jechał osobowym Volvo w Mińsku mazowieckim na ul. Przemysłowej. Mężczyzna usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania narkotyków przyznał się do tego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny.

Nieoznakowany radiowóz patrolujący ulice miasta to jedno z wielu działań podejmowanych przez policjantów w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Mińska Mazowieckiego. Kolejnym z zadań jest również zwalczanie przestępczości narkotykowej.

Podczas ostatniej nocnej służby ok. godz. 2:30 z piątku na sobotę, policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli na ul. Przemysłowej osobowe Volvo. Kierujący od początku interwencji zachowywał się nerwowo czym wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Sprawdzili więc pojazd pod kątem tego, co przewozi 38-letni mieszkaniec gminy Mińsk Mazowiecki.

W wyniku tego sprawdzenia okazało się, że mężczyzna na fotelu pasażera przewoził dilerkę z białym proszkiem. Wywiadowcy zabezpieczyli substancję a następnie wykonali test narkotykowy, który wykazał, że mamy do czynienia z amfetaminą. Narkotyki trafiły do policyjnego magazynu, kierujący do policyjnego aresztu.

Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania ponad 8 gram narkotyku. 38-latek przyznał się do tego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny.

 

mz