Podziękowanie dla policjantów z komisariatu w Sulejówku - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Podziękowanie dla policjantów z komisariatu w Sulejówku

Data publikacji 23.09.2019

Przed kilkoma dniami na skrzynkę pocztową mińskiej komendy, wpłynął bardzo miły dla nas mail. Dotyczył podziękowań za pełnioną służbę funkcjonariuszom z komisariatu w Sulejówku. Podziękowania skupiły się głównie na służbie dyżurnej, która w profesjonalny i pełen zrozumienia sposób reaguje na wszelkie zgłoszenia od obywateli. Takie słowa uznania bardzo nas cieszą i motywują do jeszcze większego wysiłku na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

Służba na stanowisku oficera dyżurnego, wymaga ogromnego doświadczenia, wiedzy i opanowania. Policjanci dyżurni podejmują bardzo ważne i odpowiedzialne decyzje. Często to od ich refleksu może zależeć czyjeś zdrowie lub życie. Doskonała znajomość przepisów prawa, topografii miasta, oraz przewidywanie ludzkich zachowań to obowiązkowe umiejętności, które musi posiadać dobry dyżurny.

Jeden z ostatnich maili, który wpłynął na skrzynkę pocztową mińskiej komendy, potwierdza, że decyzje o wyborze policjantów na stanowisko dyżurnego komisariatu policji w Sulejówku były jak najbardziej trafne. W piątek 20 września, jeden z mieszkańców Sulejówka napisał, że policjanci z miejscowego komisariatu wykazują się pełnym profesjonalizmem i chętnie udzielają pomocy. Podziękowania dotyczą głownie służby dyżurnej, która w profesjonalny i pełen zrozumienia sposób reaguje na wszelkie sygnały zgłaszane przez mieszkańców.

Takie wyrazy uznania bardzo cieszą, i dodatkowo motywują do jeszcze większego wysiłku na rzecz poprawy bezpieczeństwa obywateli.

 

mz

  • Podziękowanie dla policjantów z komisariatu w Sulejówku
    Podziękowanie dla policjantów z komisariatu w Sulejówku