Aktualności

Próbował ukraść czapki i skarpetki, policjanci znaleźli przy nim narkotyki

Data publikacji 22.11.2019

37-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego został zatrzymany przez policjantów z mińskiej komendy, chwilę po tym jak ujął go właściciel jednego ze stoisk miejskiego targowiska, gdy ten usiłował ukraść czapki i skarpetki. Policjanci kontrolując zatrzymanego znaleźli w kieszeni jego kurtki marihuanę. 37-latek noc spędził w policyjnej celi.

W środę po południu policjanci mińskiej komendy zostali pilnie wezwani w rejon miejskiego targowiska, gdzie właściciel jednego ze stoisk złapał mężczyznę, który próbował ukraść czapki i skarpetki. Policjanci pilnie przybyli na miejsce, gdzie zatrzymali 37-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna ten chwilę wcześniej zabrał ze stoiska z odzieżą, czapki i skarpetki i rzucił się do ucieczki. Zaledwie po kilku metrach był już w rękach właściciela, który wezwał na pomoc funkcjonariuszy.

Policjanci podczas sprawdzania mężczyzny znaleźli w kieszeni jego kurtki torebkę z suszem roślinnym, przypominającym marihuanę. 37-latek został przewieziony do komendy, gdzie przeprowadzono test narkotykowy zabezpieczonego suszu. Okazało się że jest to marihuana. Zatrzymany trafił do policyjnej celi.

Następnego dnia usłyszał w tej sprawie zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Przyznał się do tego czynu, sprawa trafi da sądu. Za kradzież ze stoiska czapek i skarpetek, policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym.

st. asp. Marcin Zagórski/mb

 

  • Marihuana zabezpieczona przez policjantów
    Marihuana zabezpieczona przez policjantów
  • Marihuana zabezpieczona przez policjantów
    Marihuana zabezpieczona przez policjantów