Policjanci pomogli 93-latkowi z zanikami pamięci - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Policjanci pomogli 93-latkowi z zanikami pamięci

Data publikacji 23.11.2019

Policjanci z komisariatu w Sulejówku ustalili personalia starszego mężczyzny, który błąkał się na jednej z ulic, nie wiedząc gdzie jest i gdzie mieszka. Dyżurny komisariatu odnalazł dom, z którego mógł wyjść 93-latek. Gdy policjanci odwozili mężczyznę, rodzina była już w komisariacie i chciała zgłosić jego zaginięcie. Dzięki zaangażowaniu mundurowych i sprawnym działaniom, mężczyzna bezpiecznie wrócił do miejsca zamieszkania.

Funkcjonariusze z komisariatu w Sulejówku we wczesnych godzinach rannych, zostali wezwani w rejon ul. Pl. Czarnieckiego, gdzie miał błąkać się starszy człowiek z zanikami pamięci. Policjanci zauważyli mężczyznę, który nie wiedział gdzie jest i gdzie mieszka. 93-latek nie posiadał także żadnego dokumentu, a kontakt z nim był utrudniony.

Mundurowi w rozmowie z seniorem, cierpliwie zbierali informacje, które następnie przekazali dyżurnemu. Ten przeszukując bazy danych wytypował dom w Sulejówku, gdzie mógł mieszkać mężczyzna.

Gdy policjanci jechali pod wskazany adres, do komisariatu zgłosiła się rodzina, informując o zaginięciu 93-latka. Dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu i wiedzy policjantów, uniknięto prowadzenia poszukiwań, a mężczyzna bezpiecznie wrócił do domu.

st. asp. Marcin Zagórski/mb

Ładowanie odtwarzacza...