Wpadł z narkotykami na kradzieży sklepowej - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Wpadł z narkotykami na kradzieży sklepowej

Data publikacji 03.02.2020

W ubiegłym tygodniu policjanci zespołu wywiadowczego zatrzymali w jednym z marketów budowlanych pod Mińskiem Mazowieckim 38-letniego mieszkańca Warszawy, który ukradł w tym sklepie miarkę. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili mężczyznę oraz zawartość jego odzieży. Okazało sie że w kieszeni spodni posiadał torebkę z białym proszkiem.

Policyjni wywiadowcy zostali wezwani do kradzieży, która miała miejsce w jednym z marketów budowlanych pod Mińskiem Mazowieckim. Mężczyzna ukradł miarkę, jednakże został ujęty przez pracownika ochrony sklepu. 

Podczas interwencji nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie policjantów. Czujni wywiadowcy dokładnie sprawdzili mężczyznę oraz jego odzież. W kieszeni spodni funkcjonariusze znaleźli torebkę z białym proszkiem. Substancja ta została zabezpieczona, a wykonane później testy wskazały, iż jest to amfetamina.

38-latek za kradzież sklepową został ukarany mandatem, zaś w związku z posiadaniem narkotyków usłyszał zarzut karny. Mężczyzna przyznał sie do zarzucanego czynu i dobrowonie poddał karze. 

mł.asp Rafał Rutkowski