Aktualności

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w przyczepie kempingowej 100 km od Mińska Mazowieckiego

Data publikacji 23.06.2020

Policjanci z komisariatu w Halinowie, zatrzymali 32-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w przyczepie kempingowej 100 km od Mińska Mazowieckiego. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. 32-latek był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu. Zatrzymany przebywa już w zakładzie karnym gdzie będzie odbywał karę 3 lat pozbawienia wolności.

W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, policjanci z komisariatu w Halinowie ustalili miejsce pobytu poszukiwanego od sześciu lat listem gończym mężczyzny, mieszkańca gm. Dębe Wielkie. Zebrane informacje prowadziły do jednej z miejscowości w powiecie łukowskim na terenie województwa lubelskiego.

Przed kilkoma dniami funkcjonariusze przygotowali i przeprowadzili zasadzkę, w czasie której zatrzymali mieszkającego w przyczepie kempingowej 32-latka, poszukiwanego do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej.

32-latek podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego. Najbliższe 3 lata spędzi w izolacji odbywając zasądzoną karę.

 

st. asp. Marcin Zagórski/is

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 3.12 MB)