Podziękowania dla policjantów - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 30.06.2020

Dwóch funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją mińskiej komendy otrzymało podziękowania od pokrzywdzonych w sprawach właścicieli firm. Podziękowania dotyczą sprawnego i profesjonalnego doprowadzenia spraw do pozytywnego finału. To bardzo miłe gesty, które powodują, że satysfakcja policjantów z wykonanego zadania jest jeszcze większa.

Prowadzenie postępowań z zakresu przestępczości ekonomicznej wymaga wiedzy, skrupulatności, dokładnej analizy materiałów sprawy i doświadczenia w prowadzeniu wielowątkowych spraw gospodarczych. Takimi cechami charakteryzują się wszyscy funkcjonariusze pełniący służbę w mińskiej komendzie w komórce zwalczającej przestępczość gospodarczą i korupcję.

Ostatnio dwoje z nich otrzymało podziękowania za sprawne i profesjonalne działanie, które doprowadziło sprawę do pozytywnego finału. Podziękowania przekazali pokrzywdzeni w sprawach właściciele firm. Jedno z podziękowań dotyczy aspiranta Tomasza Sujaka, który doprowadził do wpłaty na konto pokrzywdzonego wyłudzonego długu w wysokości 4,5 tys. zł. Drugie podziękowanie skierował właściciel oszukanej firmy dla aspirant Urszuli Wróbel za przeprowadzenie w sposób profesjonalny i sprawny, sprawy niewywiązania się z zawartej umowy na wykonanie usługi ułożenia części terenu kostką brukową.

To bardzo miłe gesty. Cieszy również fakt docenienia i zauważenia wysiłków policjantów w prowadzonych sprawach.

Dziękujemy!

 

st. asp. Marcin Zagórski

  • Przekazane na ręce policjantów podziękowania
    Przekazane na ręce policjantów podziękowania
  • Przekazane na ręce policjantów podziękowania
    Przekazane na ręce policjantów podziękowania