Odpowie za posiadanie amfetaminy - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Odpowie za posiadanie amfetaminy

Data publikacji 30.10.2020

Policyjni wywiadowcy kolejny raz trafnie wytypowali podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który poruszał się samochodem ford. U 41-latka podczas kontroli w kieszeni kurtki funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzut karny. 41-latek przyznał się do tego czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Funkcjonariusze patrolujący ulice miasta w nieoznakowanym radiowozie to policyjni wywiadowcy. Ich zadaniem jest ujawnianie i reagowanie na każdy przypadek łamania prawa.

Ostatnio, podczas jednego z takich patroli, będąc w rejonie ulicy Dźwigowej w Mińsku Mazowieckim, policjanci zauważyli samochód ford, a w nim kierowcę, którego zachowanie wzbudziło podejrzenia wywiadowców.

Przeprowadzili więc kontrolę, w wyniku której w kieszeni kurtki tego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli torebkę z białym proszkiem. Substancja ta została zabezpieczona i trafiła do dalszego badania. Narkotest wykazał, że jest to amfetamina.

41-latek usłyszał w tej sprawie zarzut karny nielegalnego posiadania narkotyków. Przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny.

 

st. asp. Marcin Zagórski