Podejrzani o pobicie zatrzymani przez mińskich dzielnicowych - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Podejrzani o pobicie zatrzymani przez mińskich dzielnicowych

Data publikacji 30.12.2020

Dwóch mężczyzn w wieku 26 i 32 lat zatrzymali przed kilkoma dniami dzielnicowi mińskiego rewiru. Mężczyźni podejrzani są o pobicie 30-latka w rejonie stacji PKP Barcząca. Pokrzywdzony był uderzany i kopany po ciele w wyniku czego doznał obrażeń ciała co skutkowało pobytem w szpitalu. Podejrzani usłyszeli już zarzuty karne.

Policjanci mińskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że w rejonie stacji PKP Barcząca pomiędzy trójką mężczyzn doszło do nieporozumienia, które przerodziło się w rękoczyny. 26 i 32-latek uderzając rękoma i kopiąc po ciele pobiło 30-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala.

Pierwszy z podejrzanych zatrzymany został już następnego dnia. To 32-latek z gminy Mińsk Mazowiecki. Zatrzymanie drugiego z podejrzanych było tylko kwestią czasu. 26-latek do policyjnego aresztu trafił kolejnego dnia.

Śledczy dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu przedstawili zatrzymanym mężczyznom zarzut pobicia 30-latka. Sprawa trafi teraz do sądu. Podejrzanym może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

st. asp. Marcin Zagórski