WYSZUKIWANIE DZIELNICOWEGO PO NAZWIE ULICY - Nasi Dzielnicowi - KPP w Mińsku Mazowieckim

Nasi Dzielnicowi

WYSZUKIWANIE DZIELNICOWEGO PO NAZWIE ULICY

MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI

1 Maja              

1 PLM Warszawa       

11 Listopada

30 Lipca          

7 Pułku Ułanów Lubelskich   

Adama Asnyka             

Adama Mickiewicza  

Akacjowa                      

Andrzeja Struga                         

Armii Krajowej           

Arynowska                   

Aureliusza Chróścielewskiego

Bagnista                        

Bankowa                       

Batalionów Chłopskich           

Błonie                            

Boczna                           

Bohaterów Monte Cassino   

Bolesława Chrobrego              

Bolesława Limanowskiego    

Bolesława Prusa

Braci Rokickich            

Bratnia                           

Budowlana   

Bulwarna       

Chabrowa                     

Cicha                               

Cienista                         

Dąbrówki      

Dębowa                        

Doktora Jana Huberta             

Dolna

Dźwigowa     

Elizy Orzeszkowej 25 – 33 (numery nieparzyste)                        

Elizy Orzeszkowej 3 – 21 (numery nieparzyste)

Elizy Orzeszkowej 34 – 42 (numery parzyste)                              

Elizy Orzeszkowej 6 – 32 (numery parzyste) 

Emilii Plater                  

Florencja

Franciszka Żwirki

Fryderyka Chopina                   

Gabriela Narutowicza              

Gdańska                        

Gen. Józefa Bema     

Gen. Kazimierza Sosnkowskiego                       

Gen. Leopolda Okulickiego                   

Gen. Stanisława Maczka        

Gen. Władysława Andersa   

Gen. Władysława Sikorskiego                             

Gnieźnieńska                              

Górki               

Grabowa                       

Graniczna

Grzybowa

Heleny Modrzejewskiej                        

Henryka Sienkiewicza                             

Henryka Wieniawskiego        

Hipolita Konopki

Ignacego Daszyńskiego          

Ignacego Krasickiego                               

Ignacego Paderewskiego

Jagiellońska

Jana Długosza             

Jana Heweliusza

Jana III Sobieskiego                  

Jana Kochanowskiego                            

Jana Łupińskiego       

Jana Matejki                               

Jana Pawła II

Janka Paruzela                           

Janusza Korczaka       

Janusza Kusocińskiego                           

Jasna                              

Jaśminowa                   

Jerzego Skarżyńskiego            

Józefa Chełmońskiego 1 – 35 (numery nieparzyste) 

Józefa Chełmońskiego 14 – 24 (numery parzyste)     

Józefa Chełmońskiego 2 – 12 (numery parzyste)       

Józefa Chełmońskiego 37 – 75 (numery nieparzyste)              

Józefa Chłopickiego                 

Józefa Mireckiego     

Józefa Piłsudskiego  

Juliana Grobelnego                  

Juliana Grzeszaka      

Juliana Tuwima                          

Juliusza Słowackiego

Karpacka       

Karpatczyków             

Kasztanowa

Kaszubska                    

Kazimierza III Wielkiego         

Klonowa                        

Kolejowa       

Kołowa                          

Konstantego Rudzkiego

Konstytucji 3 Maja    

Kosmiczna

Kościelna       

Kresowa                        

Królewiecka                 

Królowej Jadwigi

Krótka            

Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1 – 19 ( numery nieparzyste)         

Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 2 – 24 (numery parzyste)

Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 21 – 121 (numery nieparzyste)

Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 26 – 82 (numery parzyste)

Ks. Stanisława Brzóski             

Kwiatowa      

Leśna                              

Letniskowa                  

Licealna

Lipowa           

Litewska                        

Ludowa                         

Łąkowa

Majątkowa                  

Majowa         

Mała 

Małopolska                  

Marcina Borelowskiego                         

Mariana Benki            

Mariana Langiewicza

Marii Dąbrowskiej     

Marii Grochowskiej

Marii Konopnickiej    

Marii Szczepankowskiej

Mazowiecka                                

Mazurska      

Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej

Michała Elwiro Andriollego   

Mieczysława Ługowskiego    

Mieszka I                      

Mikołaja Kopernika  

Mikołaja Reja              

Miła                                

Miodowa

Mleczarska   

Mrozowska  

Nadrzeczna

Nowy Świat  

Obrońców Tobruku

Obwodu Armii Krajowej "Mewa-Kamień"                

Ogrodowa                    

Olsztyńska

Osiedlowa    

Oskara Kolberga        

Parkowa 

Piaskowa       

Piasta                             

Piękna

Plac Dworcowy

Plac Jana Kilińskiego 

Plac Stary Rynek                        

Płk. Zygmunta Chmieleńskiego

Polowa

Pomorska                     

Por. Ludwika Wolańskiego    

Por. Władysława Klimaszewskiego   

Powstańców Warszawy         

Przemysłowa                              

Rodziny Łubieńskich

Rodziny Sażyńskich   

Romualda Traugutta                                

Różana           

Sędomierska               

Siedlecka

Siennicka 1 – 25 (numery nieparzyste)                           

Siennicka 2 – 18 (numery parzyste)                  

Siennicka 20 – 52 (numery parzyste)

Siennicka 27 – 87 (numery nieparzyste)

Słoneczna                     

Sosnowa       

Spacerowa   

Spokojna

Sportowa

Spółdzielcza                 

Stanisława Mińskiego             

Stanisława Moniuszki

Stanisława Staszica

Stanisława Wigury    

Stanisława Wyspiańskiego

Stanisławowska

Stankowizna                

Stefana Batorego                      

Stefana Czarnieckiego            

Stefana Okrzei 1 – 19 (numery nieparzyste) 

Stefana Okrzei 14 – 30 (numery parzyste)     

Stefana Okrzei 2 – 12 (numery parzyste)       

Stefana Okrzei 21 – 49 (numery nieparzyste)

Sudecka         

Szarych Szeregów

Szczecińska

Szczepana Redy

Szkolna

Szpitalna        

Śląska             

Śniadeckich  

Świętokrzyska                            

Tadeusza Kościuszki 

Tadeusza Smoleńskiego         

Tartaczna      

Tatrzańska                    

Topolowa 1 – 23 (numery nieparzyste)           

Topolowa 2 – 18 (numery parzyste)

Topolowa 20 – 32 (numery parzyste)                              

Topolowa 25 – 57 (numery nieparzyste)        

Toruńska 13 – 23 (numery nieparzyste)          

Toruńska 2 – 4 (numery parzyste)

Toruńska 6 – 22 (numery parzyste)   

Urocza                           

Walerego Wróblewskiego

Warszawska 1 – 115 (numery nieparzyste)   

Warszawska 117 – 169 (numery nieparzyste)                

Warszawska 171 – 283 (numery nieparzyste)

Warszawska 180 – 250 (numery parzyste)

Warszawska 2 – 90 (numery parzyste)

Warszawska 92 – 178 (numery parzyste)

Warszawskie Przedmieście                   

Wenecka       

Wesoła          

Widok                                            

Wiejska 

Wielkopolska                              

Wierzbowa 

Wincentego Witosa

Wiśniowa

Władysława Broniewskiego

Władysława Łokietka

Wrzosowa

Wspólna                        

Zachodnia     

Zacisze                           

Zawiszy          

Zgoda               

Zielona                           

Ziemowita                    

Zofii Kalinowskiej      

Zofii Nałkowskiej

Zuzanny Małaszczyckiej         

Zygmunta Kazikowskiego

Zygmuntowska          

Żwirowa

GMINA MIŃSK MAZOWIECKI

Anielew

Arynów              

Barcząca             

Borek Miński    

Brzóze

Budy Barcząckie              

Budy Janowskie              

Chmielew          

Chochół              

Cielechowizna

Dłużka

Dziękowizna     

Gamratka          

Gliniak

Grabina              

Grębiszew         

Huta Mińska     

Ignaców             

Iłówiec                

Janów  

Józefów             

Karolina              

Kluki     

Kolonia Janów

Królewiec          

Maliszew           

Marianka           

Mikanów           

Niedziałka II      

Nowe Osiny      

Osiny   

Podrudzie          

Prusy   

Stara Niedziałka              

Stare Zakole     

Stojadła              

Targówka           

Tartak  

Wólka Iłówiecka             

Wólka Mińska  

Zakole Wiktorowo

Zamienie

Żuków

 GMINA SIENNICA

Bestwiny           

Borówek           

Boża Wola         

Budy Łękawickie            

Chełst

Dąbrowa           

Dłużew              

Drożdżówka     

Dzielnik              

Gągolina            

Grzebowilk       

Julianów            

Kąty     

Kośminy            

Krzywica            

Kulki    

Lasomin             

Łękawica           

Majdan              

Nowa Pogorzel               

Nowe Zalesie  

Nowodwór       

Nowodzielnik  

Nowy Starogród            

Nowy Zglechów             

Pogorzel            

Ptaki    

Siennica             

Siodło

Starogród          

Strugi Krzywickie           

Swoboda           

Świętochy         

Wiśniówka        

Wojciechówka                

Wólka Dłużewska          

Zalesie                

Zglechów          

Żaków

Żakówek