Z życia Policji

Po 36-latach w policyjnym mundurze, przeszła na emeryturę - 10 lipca 2012 roku

Prawdopodobnie przez jej ręce przeszły podania i dokumenty kilku tysięcy kandydatów na policjantów. Zajmująca się kadrami i szkoleniem w Policji, a ostatnio Naczelnik Wydziału Wspomagającego mińskiej Komendy, asp. szt. Alina Pastor przeszła na zasłużoną emeryturę. W pamięci kolegów i koleżanek z pracy pozostanie jako osoba, która z pasją i zaangażowaniem pełniła policyjną służbę. Najserdeczniejsze życzenia w imieniu całej kadry kierowniczej Alinie Pastor złożył Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Robert Kokoszka, wraz z zastępcą kom. Zbigniewem Pucelakiem.

Dzisiejsza odprawa kadry kierowniczej miała szczególny charakter. Po 36-latach służby w Policji, przeszła na emeryturę Naczelnik Wydziału Wspomagającego  asp. szt. Alina Pastor. Pracująca od 1976 roku w policyjnym mundurze, Alina Pastor zajmowała się głównie sprawami kadrowo-szkoleniowymi. Przez jej ręce, przez te wszystkie lata mogły przewinąć się dokumenty kilku tysięcy kandydatów na policjantów, którzy mogli zawsze liczyć na merytoryczną pomoc i wsparcie przy procesie rekrutacji.

Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Robert Kokoszka wraz z Zastępcą kom. Zbigniewem Pucelakiem, wręczyli naszej policjantem bukiet kwiatów i przekazali okolicznościową plakietę, w podziękowaniu za długoletnią służbę w Policji. Alina Pastor nie kryła wzruszenia i podziękowała wszystkim za miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz za wiele lat wspólnej policyjnej służby.

Z dniem 11 lipca 2012 roku, obowiązki Naczelnika Wydziału Wspomagającego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim , powierzono asp. szt. Ewie Rosie.

dn