Po 31-latach służby przeszła na policyjną emeryturę - Z życia Policji - KPP w Mińsku Mazowieckim

Z życia Policji

Po 31-latach służby przeszła na policyjną emeryturę

Data publikacji 13.02.2017

Ostatnia piątkowa odprawa kadry kierowniczej mińskiej komendy miała bardzo uroczysty i podniosły charakter. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim podinsp. Bartłomiej Dydek w imieniu kierownictwa, kadry i wszystkich policjantek, policjantów oraz pracowników Policji serdecznie podziękował przechodzącej na emeryturę asp. szt. Ewie Rosie, która z policyjnym mundurem związana była przez ostatnie 31 lat, z czego ostatnie 15 służyła w szeregach mińskiej Policji. Pani Ewo - przyjemnością było dla nas pracować i służyć z takim funkcjonariuszem – tymi słowami zwrócił się do policjantki komendant, wręczając bukiet kwiatów i pamiątkową plakietę. Ze swojej strony życzy Ewie spokoju, radości, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń.

Wzruszenie udzieliło się tego dnia pewnej mińskiej policjantce. Przechodząca na emeryturę asp. szt. Ewa Rosa po 31-latach służby w mundurze, pożegnała się z policyjną formacją. W ostatni dzień służby naszej policjantki zorganizowano uroczystą odprawę kadry kierowniczej mińskiej komendy.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim podinspektor Bartłomiej Dydek nie szczędził ciepłych i miłych słów opisujących dotychczasową współpracę z Ewą Rosą, przekazując jednocześnie serdeczne podziękowania od wszystkich policjantek, policjantów i pracowników Policji.

Asp. szt. Ewa Rosa była wyróżniającym się funkcjonariuszem i zawsze z wielkim zaangażowaniem podchodziła do realizowanych obowiązków służbowych. Nosiła policyjny mundur przez 31 lat, z czego ostatnich 15 lat spędziła w mińskiej komendzie, pracują w prewencji oraz w logistyce.

Wzruszona Ewa Rosa przyjmując bukiet pięknych kolorowych kwiatów i pamiątkową plakietę od całej policyjnej społeczności, podziękowała z całego serca za wspaniałe lata spędzone w Policji.

Ze swojej strony  życzymy Ewie, aby już na emeryturze mogła spełniać wszystkie swoje marzenia. Życzymy jej też wiele radości, szczęścia, pomyślności i wszystkiego co w życiu najlepsze. Swoją wzorową postawą zasłużyła na te wszystkie dobre życzenia, które składa jej cała nasza policyjna społeczność.

dn