Z życia Policji

Kolejni policyjni emeryci – po 26 latach służby w Policji

Data publikacji 18.02.2017

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim podinsp. Bartłomiej Dydek wspólnie z I Zastępcą nadkomisarzem Zbigniewem Pucelakiem wspólnie z całą kadrą kierowniczą mińskiej komendy podczas uroczystej odprawy podziękowali komisarzowi Januszowi Czerwińskiemu i aspirantowi sztabowemu Krzysztofowi Broniarkowi za długoletnią służbę w Policji pełnioną z wielkim zaangażowaniem. Obydwaj policjanci służyli w policji 26 lat. Cała mińska policyjna społeczność życzy im teraz zdrowia, mnóstwo szczęścia i spełnienia wszystkich życiowych marzeń i celów.

Uroczysta odprawa kadry kierowniczej miała znów bardzo podniosły charakter. Do grona policyjnych emerytów dołączyła dwójka mińskich stróżów prawa z 26-letnim stażem służby w szeregach Policji:

  1. komisarz Janusz Czerwiński, służył  głownie w pionie prewencji i zajmował stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Halinowie,
  2. aspirant sztabowy Krzysztof Broniarek, służył również w pionie prewencyjnym i był praktycznie przez całą swoja służbę związany z Posterunkiem Policji w Kałuszynie, gdzie zajmował najpierw stanowisko dzielnicowego, a później kierownika Posterunku.

Podczas uroczystej odprawy Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim podinsp. Bartłomiej Dydek i I Zastępca nadkom. Zbigniew Pucelak podziękowali policjantom za wzorową służbę i zaangażowanie na rzecz budowania właściwego poziomu bezpieczeństwa.

Przechodzący na emerytury policjanci odebrali z rąk kierownictwa pamiątkowe plakiety i przyjęli najserdeczniejsze życzenia od całej naszej policyjnej społeczności.

Życzymy im wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia oraz samego zdrowia.

dn