Z życia Policji

Policyjny specjalista od zdarzeń drogowych przeszedł na zasłużoną emeryturę

Data publikacji 29.04.2017

Ostatnia odprawa kadry kierowniczej mińskiej komendy miała niezwykle podniosły charakter. Kierownictwo mińskiej komendy wspólnie całą kadrą kierowniczą uroczyście pożegnało przechodzącego na zasłużoną emeryturę aspiranta sztabowego Marka Szlasę z wydziału dochodzeniowo – śledczego. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim podinspektor Bartłomiej Dydek wspólnie z I Zastępcą nadkomisarzem Zbigniewem Pucelakiem serdecznie podziękowali Markowi Szlasie za wzorową postawę podczas pełnionej służby i pasję z jaką codzienna służba była przez niego wykonywana. Aspirant sztabowy Marek Szlasa od początku swojej służby w mińskiej komendzie zdobywał i pogłębiał doświadczenie dochodzeniowo-śledcze w dziedzinie wypadków drogowych. Wszyscy, z którymi pracował zawsze powiedzą, że Marek był prawdziwym specjalistą i pasjonatem swojej pracy.

Do grona policyjnych emerytów dołączył z dniem 28 kwietnia 2017 roku aspirant sztabowy Marek Szlasa policjant wydziału dochodzeniowo śledczego – prawdziwy specjalista zajmujący się sprawami wypadków drogowych. O jego szczególnej pasji do wykonywanego zawodu przypomniano podczas uroczystej odprawy kadry kierowniczej mińskiej komendy.

Najserdeczniejsze podziękowania za wiele lat spędzonych w policyjnej formacji, przekazali Markowi Szlasie szefowie mińskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim podinspektor Bartłomiej Dydek i I Zastępca nadkomisarz Zbigniew Pucelak podkreślili w swoich podziękowanych olbrzymi wkład Marka Szlasy w budowanie bezpieczeństwa publicznego i szczególną pomoc i doświadczenie, którymi policyjny emeryt zawsze chętnie dzielił się ze swoimi kolegami i koleżankami z wydziału.

Życzymy naszemu koledze Markowi, aby czas spędzony na emeryturze obfitował tylko w same radosne chwile i był poświęcony na spełnienie najskrytszych marzeń i życiowych planów.

dn