Z życia Policji

Uroczyste pożegnanie pracownika Policji, w związku z przejściem na emeryturę

Praca i służba tych, którzy swoją postawą dają przykład wzorowego wykonywania obowiązków, zawsze jest doceniana przez kierownictwo mińskiej komendy. Kiedy jednak nadchodzi czas przejścia na zasłużoną emeryturę, to słowa podziękowania nie oddadzą nigdy tego, co czuje nasza cała społeczność. Na odprawie kadry kierowniczej Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sławomir Rogowski wspólnie z Zastępcą mł. insp. Sebastianem Ciastoniem w imieniu swoim oraz wszystkich kolegów i koleżanek z mińskiej komendy złożyli najserdeczniejsze podziękowania i życzenia Elżbiecie Gizak, która była pracownikiem Policji od 1991 roku. Przechodzącej na emeryturę wręczono pamiątkową tabliczkę z życzeniami i bukiet kwiatów.

Ostatnia odprawa kadry kierowniczej rozpoczęła się od pożegnania przechodzącej na emeryturę Elżbiety Gizak, pracownika Policji, która od 26 lat pracowała w mińskiej komendzie i sumiennie realizowała swoje zadania w Wydziale Wspomagającym.

Kierownictwo mińskiej komendy oraz koledzy i koleżanki z komendy, przygotowali dla Elżbiety Gizak pamiątkową tabliczkę z życzeniami i bukiet kwiatów, które wręczyli: Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Sławomir Rogowski wspólnie z Zastępcą mł. insp. Sebastianem Ciastoniem.

Komendant podziękował przechodzącej na emeryturę za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie, a także za wzorowe wykonywanie swojej pracy.

Do życzeń dołączyli obecni na odprawie komendanci komisariatów, naczelnicy i kierownicy, życząc Elżbiecie Gizak mnóstwo zdrowia, szczęścia i przede wszystkim odpoczynku na emeryturze.

dn

  • Uroczyste pożegnanie pracownika Policji, w związku z przejściem na emeryturę
  • Uroczyste pożegnanie pracownika Policji, w związku z przejściem na emeryturę
  • Uroczyste pożegnanie pracownika Policji, w związku z przejściem na emeryturę