Odpowie za posiadanie amfetaminy - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Odpowie za posiadanie amfetaminy

Data publikacji 06.04.2021

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Mińsk Mazowiecki, u którego podczas kontroli znaleźli torebkę z amfetaminą. Mężczyzna ukrył narkotyk, w kieszeni spodni podczas pobytu na jednej ze stacji pali w gminie Halinów. 25-latek usłyszał już w tej sprawie zarzut karny i przyznał się do niego.

Przed kilkoma dniami policjanci wydziału  kryminalnego ustalili, że na jednej ze stacji paliw w gminie Halinów, mężczyzna może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze pojechali więc aby zweryfikować te ustalenia.

Kiedy byli na miejscu zauważyli wytypowaną osobę. Policjanci dokonali kontroli osobistej mężczyzny. W jej wyniku w kieszeni spodni znaleźli u 25-latka torebkę z białym proszkiem. Substancję zabezpieczyli a zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy przeprowadzili badanie narkotestem, który wykazał, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 25-latkowi z Mińska Mazowieckiego przedstawili zarzut posiadania narkotyku.

Mężczyzna przyznał się do tego czynu. Sprawa trafi teraz do sądu, gdyż podejrzany był już wcześniej karany za podobne przestępstwo.

 

st. asp. Marcin Zagórski