Skok na 2 flaszki i 2 puszki z napojem - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Skok na 2 flaszki i 2 puszki z napojem

Data publikacji 09.06.2013

Zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem do latowickiego baru usłyszało czterech mieszkańców pobliskich miejscowości w wieku od 19 do 33 lat. Mężczyźni podejrzani w tej sprawie, wynieśli ze środka dwie półlitrowe butelki wódki i dwie puszki gazowanego napoju. Nie zdążyli skonsumować swoich łupów, bo zostali nakryci i zatrzymani przez patrol prewencjuszy z Komisariatu w Mrozach.

Policjanci z Komisariatu w Mrozach ruszyli w kierunku latowickiej gminy, sprawdzić czy w gminnych miejscowościach, nie dochodzi do zachowań niezgodnych z prawem. Kiedy późno w nocy patrolowali Latowicz, zobaczyli pod jednym barów, dwóch mężczyzn siedzących przy stoliku na zewnątrz. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić podejrzanych klientów lokalu, siedzących w barowym ogródku, już po jego zamknięciu.

Policjanci zauważyli, że drzwi wejściowe do baru są otwarte. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani, w związku z podejrzeniem popełnienia włamania. Funkcjonariusze ustali, że ze środka skradziono dwie półlitrowe butelki wódki i dwie puszki z gazowanym napojem.  Skradziony towar udało się odzyskać i zwrócić właścicielowi.

W ciągu kolejnych godzin policjanci zatrzymali jeszcze dwóch innych mężczyzn do tej samej sprawy. Ostatecznie wstępnie zebrane w sprawie dowody, pozwoliły na przedstawienie czterem mężczyznom zarzutu popełnienia kradzieży z włamaniem.  Kilku z nich już przyznało się i dobrowolnie poddało się karze.

dn