27-latka wpadła z marihuaną w gminie Latowicz - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

27-latka wpadła z marihuaną w gminie Latowicz

Data publikacji 11.05.2017

W ręce policjantów z zespołu patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji w Mrozach wpadła 27-letnia mieszkanka dobrzańskiej gminy. Przy 27-latce znaleziono dwie foliowe torebki z zielonym suszem. Okazało się, że jest to marihuana w ilości ponad 5 gramów. Policjanci z zespołu kryminalnego przedstawili już 27-latce zarzut posiadania środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzana przyznała się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddała się karze. Policjanci przypominają, że podczas codziennych patroli dokładnie sprawdzają wszystkie podejrzanie zachowujące się osoby.

Policjanci z prewencji z mroziańskiego komisariatu pełnili służbę na terenie latowickiej gminy. Patrolując jedną z miejscowości zauważyli kobietę, która widząc radiowóz zaczęła się nerwowo rozglądać. Policjanci postanowili sprawdzić kim jest podejrzanie zachowująca się kobieta.

Mundurowi wylegitymowali dziewczynę. Okazało się, że jest ona mieszkanką dobrzańskiej gminy i ma 27 lat. Policjanci postanowili ją dokładnie sprawdzić i skontrolować.

Podczas kontroli u 27-latki ujawniono w portfelu dwa foliowe zawiniątka, w których był zielony susz. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Zważono tez narkotyk. W foliowych torebkach znajdowało się ponad 5 gramów marihuany.

Sprawa trafiła do policjantów z zespołu kryminalnego z Mrozów. Funkcjonariusze opracowali zarzut karny nielegalnego posiadania narkotyków i przedstawili go podejrzanej.

27-latka przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddała się karze.

dn