Kryminalni odzyskali skradzione radia samochodowe - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Kryminalni odzyskali skradzione radia samochodowe

Data publikacji 28.11.2018

Pochodzące z kradzieży radia samochodowe, nawigację, wózek na zakupy jednego z marketów, odzyskali kryminalni z mińskiej komendy. Policjanci zabezpieczyli te rzeczy, od podejrzanego o te czyny 26-latka. Część z "fantów" funkcjonariusze zabezpieczyli także na terenie jednego z mińskich skupów złomu. 26-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, wcześniej karany za podobne przestępstwa, usłyszał już zarzuty karne.

Wczoraj, policjanci z mińskiej komendy zatrzymali 26-latka z Mińska Mazowieckiego, który podejrzany jest o szereg przestępstw kryminalnych. Mężczyźnie przedstawiono łącznie 7 zarzutów karnych dotyczących m. in. kradzieży i kradzieży z włamaniem. Część ze skradzionych rzeczy odzyskali mińscy kryminalni. Są to radia samochodowe, nawigacja, wózek na zakupy.

„Fanty” pochodzą z włamania do samochodu, do jakiego doszło pod koniec września na terenie jednej z miejscowości w gminie Mińsk Mazowiecki. Dzięki wytrwałej pracy operacyjnej mińskich kryminalnych udało się wytypować, ustalić i zatrzymać podejrzanego o te przestępstwa mężczyznę.

26-latek przyznał się do zarzucanych czynów, odpowie za nie przed sądem.

Sprawa jest rozwojowa, o udział w niej podejrzane są jeszcze inne osoby. Śledczy nie wykluczają dalszych zatrzymań. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

mz