Wakacyjna profilaktyka w przedszkolu - Aktualności - KPP w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Wakacyjna profilaktyka w przedszkolu

Data publikacji 02.07.2019

W ubiegłym tygodniu sierżant sztabowy Dominika Witek, wspólnie z dzielnicowymi dla miasta Mińsk Mazowiecki, młodszym aspirantem Szymonem Lipińskim oraz starszym sierżantem Kamilem Dąbrowskim przeprowadzili profilaktyczne spotkanie z dziećmi z przedszkola miejskiego nr 1. Tematem było oczywiście bezpieczeństwo podczas wakacji.

Grupa niemal 50 dzieci z przedszkola miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim , z uwagą wysłuchała policyjnych rad i wskazówek dotyczących bezpiecznego zachowania się podczas wakacji, podczas ubiegłotygodniowego spotkania z mundurowymi. Policjanci przypominali o zasadach obowiązujących podczas pobytu nad wodą. Przestrzegali aby nigdy nie oddalać się od swoich opiekunów a korzystając z kąpielisk wybierać te strzeżone przez ratownika.

Tuż przed rozpoczynającym się szczytem wakacyjnych podróży, nie zabrakło rad z zakresu bezpiecznego korzystania z dróg. Policjanci przypomnieli aby podczas jazdy samochodem obowiązkowo korzystać z fotelików, i zapinać pasy bezpieczeństwa.

Funkcjonariusze życzyli przedszkolakom dobrych, bezpiecznych wakacji a zakończeniem spotkania było wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Placówki lub instytucje, które w ramach organizowanych przez siebie kolonii, obozów, chciałyby zaprosić policjantów do przeprowadzenia spotkania prosimy o pisemne zgłoszenie na adres mailowy: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl, lub pocztą tradycyjną: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim, 05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Wyszyńskiego 15/17.

Zachęcamy i zapraszamy do współpracy.

 

mz

  • Policjanci podczas spotkania z przedszkolakami
    Policjanci podczas spotkania z przedszkolakami
  • Policjanci podczas spotkania z przedszkolakami
    Policjanci podczas spotkania z przedszkolakami
  • Policjanci podczas spotkania z przedszkolakami
    Policjanci podczas spotkania z przedszkolakami